Munkaügyi adminisztrátor (Dunakeszi)

Dunakeszin működő termelő üzemünkbe

Munkaügyi adminisztrátort

keresünk.

Feladatok

  • a vállalat munkaügyi adminisztrációjának segítése
  • bérszámfejtéshez az adatok előkészítése - havi munkaidő - nyilvántartás ellenőrzése, rögzítése, egyeztetése - munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása - orvosi alkalmassági vizsgálatok (beutalók készítése) ügyintézése - dolgozók be és kijelentése
  • szabadságok nyilvántartása, adminisztrációja
  • együttműködés társosztályokkal és a vezetéssel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • számítógépes ismeretek (MS Windows, MS Office)
  • önálló, precíz, diszkrét felelősségteljes munkavégzés
  • motivált, proaktív hozzáállás

Előny

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megfelelő munkakörnyezet - stabil vállalati háttér - 3 hónap után Cafetéria
  • év végi juttatás - 100% utazási támogatás
  • bejelentett munkaviszony

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát.

Dunakeszi