Munkaügyi bér-és tb ügyintéző munkatársat (Békés megye)

Munkaügyi bér- és tb ügyintéző (INTS/11/74)

Érdekel a HR, de még nem sikerült szakmai tapasztalatot szerezned benne? Akkor ez a hirdetés neked szól! Dél-Kelet Magyarországra keresünk Munkaügyi bér-és tb ügyintéző munkatársat

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Toborzás-kiválasztás
  • Munkavállalók be-és kiléptetése
  • Bérszámfejtés
  • Cafetéria nyilatkoztatás
  • Nemzetközi projektekben való aktív részvétel

Te vagy az ideális jelölt, ha…

  • Pályakezdő vagy meg akarod tanulni a HR fortélyait
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Rugalmas és mobilis vagy
  • Nyitott vagy a külföldi utazásokra

Előnyök:

  • Erős Exel ismeret
  • Nexon bérszámfejtő program ismerete
  • Munkaügyi- bér és Tb ügyintéző végzettség

Amit kínálunk cserébe:

  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz a HR-ben
  • Fejlődési lehetőség
  • Egy stabil, multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció csak rád vár, küld el az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013