Munkavédelmi gyakornok - Veresegyház (WHC02903) (Veresegyház)

Munkavédelmi gyakornok - Veresegyház (WHC02903)

Partnerünk különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • Környezet, egészség és munkavédelmi szakértők mindennapi munkájának támogatása
  • Oktatásszervezés támogatása
  • Gyári információs táblák frissítése a szakértők útmutatása alapján
  • Adminisztációs feladatok
  • Dokumentációk kezelésében, szkennelésben
  • Grafikonok, kimutatások készítése előzetes egyeztetés alapján terület specifikus ellenőrzések
  • Rendezvények szervezésének támogatása
  • Rendszeres egyeztetés a szakértőkkel az egyes feladatok státuszáról

Elvárások:

  • Minimum 3 nap jelenlét 8 órában
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata
  • Nyitottság az új ismeretek, tapasztalatok megszerzésére
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Önállóságra törekvés
  • Jó kommunikácós képességek

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház