Munkavédelmi koordinátor (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártással foglalkozó Partnercégünk részére keresünk (HETI 40 ÓRÁBAN ALKALMAZOTT) szakembert a következő munkakörbe:

Munkavédelmi koordinátor

Feladatok

  • Nagyvállalat teljes munkavédelmi tevékenységének koordinálása
  • Külsős vállalkozókkal való kapcsolattartás
  • EHS auditokon való aktív részvétel, koordináció
  • Kockázatértékelések és költség kalkulációk készítése
  • Munkavédelmi oktatások szervezése/megtartása
  • Munkautasítások és oktatási anyagok elkészítése, felülvizsgálata
  • Létesítmények, munkaeszközök üzembe helyezése, felülvizsgálata;
  • Üzemi balesetek kivizsgálása, dokumentálása;
  • Heti 5 nap/8 óra vállalása, kizárólag alkalmazotti jogviszonyban!

Elvárások

  • Munkavédelem területen szerzett több éves tapasztalat
  • Munkavédelmi technikus végzettség
  • Gyártásban / ipari környezetben szerzett tapasztalat szükséges
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás (szóban is!)

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Rugalmas (törzsidős) munkarend
  • Motiváló bérezés + Cafeteria csomag
  • Bejárás segítése (benzintérítés, céges busz vagy flottaautó használat)

Előnyök

  • Kemencék/hőkezelési technológia ismerete (munkavédelmi szempontból)
  • Foglalkozott már emelőgép ügyintézéssel

Munkavégzés helye

  • Győr, Mosonmagyaróvár

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és német nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:
+3630/306-7410

Győr