Munkavédelmi mérnök / Munkavédelmi koordinátor (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, nemzetközi tulajdonban lévő vállalat.

Szeretnék a munkavédelmi tevékenységet házon belülre hozni és emiatt keresünk a részükre új kollégát,

az alábbi pozícióba:

Munkavédelmi mérnök / Munkavédelmi koordinátor

Feladatok

  • A leendő kolléga egy gyártó vállalat munkavédelmi tevékenységét fogja majd össze (a vállalat mérete jelenleg kb. 50-100 fő);
  • Emellett felügyeli a külső vállalkozók munkáját (tűzvédelem, környezetvédelem);
  • A már létező dokumentációs rendszereket működteti (KIR, MEBIR) és ha szükséges, módosítja azokat;
  • A gyártási kapacitás bővítés során a munkavédelmi feladatokat összefogja (engedélyek megszerezése, üzembehelyezés, új kollégák oktatása);
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal;
  • Aktívan részt vesz a külső és belső auditokon;
  • Elkészíti az oktatási anyagokat, ill. megtartja azokat.

Elvárások

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns, több éves tapasztalat;
  • Auditori végzettség és / vagy tapasztalat;
  • Valamennyi tűzvédelmi és / vagy környezetvédelmi ismeret, annak érdekében, hogy a külső vállalkozók munkáját koordinálni tudja a leendő kolléga.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés;
  • Juttatások;
  • Érdekes feladatokat kínáló, stabil, bővülő vállalat;
  • Bejárás-támogatás.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém