Munkavédelmi technikus (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Induló gyárba keresünk 7 új kollégát, az alábbi pozícióba.

A leendő kollégák az EHS csapat munkáját fogják támogatni a termelés területén és műszakos munkarendben fognak dolgozni.

A pozíció megnevezése:

Munkavédelmi technikus

Feladatok

  • Részvétel baleset kivizsgálásban;
  • Kvázi balesetek, biztonsági észrevételek jelzése, jelentése az EHS szervezet felé;
  • Egyéb EHS-t érintő észrevételek / hiányosságok (környezet- , tűzvédelmi) feltérképezése és jelentése a EHS szervezet felé;
  • Részvétel munka-, környezet-, tűzvédelmi mérések végzésénél;
  • EHS bejárásokon, ellenőrzéseken való részvétel;
  • Részvétel a termelési területet érintő munkahelyi kockázatértékelésekben;
  • Felmérések, adminisztratív feladatok ellátása;
  • EHS szabályok bevezetése / módosítása során a területi végrehajtás támogatása, elősegítése;
  • Riportolás az EHS vezető részére.

Elvárások

  • Meglévő munkavédelmi technikusi tanfolyami végzettség vagy folyamatban lévő EHS technikusi tanfolyam (ennek feltétele a középfokú végzettség);
  • Alapvető munkavédelmi szabályok, jogszabályok, összefüggések ismerete;
  • 2020-ban 2 műszakos, 2021-ben pedig már a folyamatos műszakrend vállalása.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás.
  • Kedvezményes étkezési lehetőség.

Előnyök

  • Gyártói / ipari környezetben szerzett tapasztalat, de nem szükséges pont munkavédelmi.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom