Munkavezető munkatársat keresünk (Göd)

A hirdetés már lejárt!

Munkavezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • az elvégzendő termelési feladatok tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • üzem napi szintű működésének irányítása
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • a munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • a megváltozott munkaképességű munkavállalók különböző munkafolyamatokba történő bevonása, betanítása
  • üzemi raktár és készletgazdálkodási feladatok ellátása

Elvárások

  • MS Office programcsomag ismerete
  • magabiztos kommunikációs képesség
  • középfokú végzettség
  • minimum 1 éves vezetésben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

Előnyök

  • szociális tapasztalat, végzettség

Amit kínálunk

  • biztos céges háttér
  • erős szervezeti alapok
  • hosszú távú perspektíva
  • rugalmas hozzáállás

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Munkavezető pozícióba munkatársat keresnek.

Munkavégzés helye

Göd

Göd