Műszaki adminisztrátor (Budapest)

Magyar tulajdonú KKV újpesti telephelyére keres új munkatársat

Műszaki adminisztrátor

 munkakörbe.

Feladatok

  • Szerviz részleg munkájának segítése
  • Alkatrészek megrendelése, bevételezése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ügyfelekkel
  • Munkalapok feldolgozása
  • Szerződések, árajánlatok előkészítése, nyilvántartása
  • Árlisták kezelése, karbantartása
  • Beérkező hibajelzések kezelése
  • Egyéb kimutatások készítése

Elvárások

  • MS Office ismeret
  • Határozott fellépés, csapatszellem
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete (főként írásbeli)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP Business One ismeret

Amit kínálunk

  • Bérenkívüli juttatások, munkába járáshoz hozzájárulás
  • Kellemes munkakörnyezet- az iroda pár éve készült el, igényesen van berendezve.
  • A telephely könnyen megközelíthető BKV-val is
  • Udvarias kollégák, korrekt felettesek
  • Céges rendezvények, ahol a családot, barátokat is szívesen látjuk
  • Biztos háttér, kiszámítható munkaidő: 8-16.20h H-P

Jelentkezésé várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest