Műszaki / agrár értékesítő munkatárs (Magyarország)

Értékesítés, ügyfél tanácsadás sertés/szarvasmarha tartás- és takarmányozás technológia körében.

A hirdetés már lejárt!

Schauer Agrotronic GmbH egy 70 éves, az állattartás és takarmányozás technológia területén vezető, ausztriai székhelyű nemzetközi cég.

Cégünk Magyarország területére értékesítő munkatársat keres.

Munkakör leírása

  • Értékesítés, ügyfél tanácsadás sertés/szarvasmarha tartás- és takarmányozás technológia körében
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ajánlat készítés
  • Projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése
  • Kiállításokon való részvétel és tanácsadás

Elvárások

  • Tapasztalat sertés/szarvasmarha tartás- és takarmányozás technológia területén előny
  • Eladási tapasztalat és korábban kötött üzlet, mint referencia előny
  • Műszaki és/vagy agrár végzettség
  • Magas fokú önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, változatos munka
  • Nemzetközi csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag, eurós fizetés

Munkavégzés helye

  • Magyarország területe

Schauer Agrotronic GmbH is looking for a Sales Representative to the area of Hungary. Our 70 years old company is a leading, international company, in the field of animal housing and feeding technology.

Job description

  • Sales, customer advisory in the field of pig/cattle housing and feeding technology
  • Acquiring new customers
  • Serving the existing customer base
  • Making quotations
  • Participation in the project, helping the work of the colleagues
  • Advice and sales at trade fairs

Requirements

  • Experience in pig/cattle housing technology is beneficial
  • Sales experience and proven sales successes are beneficial
  • Completed technical and / or agricultural education
  • High degree of self-organization
  • Good communication and organizational skills
  • Travelling
  • Driver's license, own car
  • English and/or German language skills

We can offer you:

  • Professional development opportunity
  • Various, diverse work
  • International team
  • Long time job opportunity, solid background
  • Attractive benefit package, payment in euro

Place of work

  • Hungary area