Műszaki ajánlatkészítő (Magyarország)

Műszaki ajánlatkészítő

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Ügyféligények alapján a megfelelő alkatrészek, berendezések kiválasztása
  • Az előkészített lista alapján ajánlatkérés a megfelelő beszállítóktól
  • Az elkészített és kiküldött műszaki ajánlat nyomon követése
  • A megrendelt tételek beszerzése
  • A telepítési, üzembehelyezési munka kiszervezése alvállalkozók felé
  • Az elkészült projektek helyszíni átadása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal és alvállalkozókkal
  • Hűtés- és klímatechnikai berendezések, épületgépészeti rendszerek telepítésével, karbantartásával, javításával foglalkozó ügyfelünk számára keresünk munkatársakat Budapest 11. kerületében történő munkavégzésre!

Elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • 1-3 éves műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • Irodai programok ismerete (Excel, Word)
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Jó szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Ajánlatok:

  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Alapbéren felül éves bónusz teljesítmény alapján