Műszaki beszerző, projektelőkészítő (Mór)

A hirdetés már lejárt!

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű szerszám, készülék, egyedi gép és acélszerkezet tervezéssel, valamint gyártással foglalkozó cég. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. Több mint 8 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti. Móri bővülő gyártó üzemünkbe keresünk műszaki beszerző, projektelőkészítő munkatársat.

Műszaki beszerző, projektelőkészítő

Feladatok

  • Egyedi termékek és az ehhez tartozó alkatrészek gyártásaihoz, szereléseihez szükséges beszerzések koordinálása
  • Új termékek és az ehhez tartozó alkatrészek gyártásának az előkészítése
  • Tervdokumentáció alapján kereskedelmi tételek, alapanyagok beszerzéseinek intézése
  • Műszaki rajzolvasás
  • Alapanyagok és alkatrész szállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, kiértékelése
  • Gyártási ütemterv előkészítése
  • Gyártási és szerelési terület projekt-, időterv, és szállítási határidők figyelembevétele
  • Árkalkulációk, árajánlatok előkészítése
  • Egyszerűbb kalkulációk és árajánlatok önálló készítése
  • Gyártási dokumentációk karbantartása
  • Részvétel a napi termelési és heti projektmegbeszéléseken
  • Üzemvezetővel és projektvezetőkkel való szoros együttműködés
  • Projekt és időterv készítésében való részvétel
  • Beszerzések, projektek riportálása az üzemvezető felé
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Adminisztrációval való napi kapcsolattartás
  • Projekt utókalkulációkban való részvétel

Elvárások

  • Műszaki, technikusi vagy gépészmérnök végzettség
  • Kooperációs készség
  • Proaktivitás
  • Loyalitás, cég érdekeinek szem előtt tartása
  • MS Office ismerete

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • AutoCad tervezői szoftverek ismerete
  • Német és vagy angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Izgalmas feladatok és szakmai kihívások
  • Professzionális és lendületes csapat támogatása
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Folyamatos tanulási lehetőség biztosítása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csoma

Egyéb információk

  • Kezdés megegyezés szerint
  • Munkavégzés helye: Mór

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket várjuk.

Mór