MŰSZAKI DISZPÉCSER (Budapest)

Az Energiabörze Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

MŰSZAKI DISZPÉCSER

Kik vagyunk?

Az Energiabörze egy dinamikusan fejlődő hazai tulajdonú társaságcsoport, melynek legfőbb tevékenysége a kapcsolt hő- és villamosenergia-termelés (jelenleg 20 MW BT, gázturbinák és gázmotorok). A tevékenység bővülésével a cégcsoport forgalma is dinamikusan bővül. www.energiaborze.hu

Feladatok

  • napi termelésirányítási és felügyeleti feladatokat támogató diszpécseri munka elvégzése, távkezelt erőművek folyamatos monitorozása
  • termelésirányítási folyamatban előírt rendszeres feladatok határidőre történő elvégzése, és a rendkívüli események protokoll szerinti kezelése
  • a tevékenységhez szükséges speciális számítógépes alkalmazások használata

Elvárások

  • kötelességtudó, precíz munkavégzés
  • nyitottság a folyamatos tanulásra
  • jó monotonitástűrő képesség
  • rendszerszemlélet
  • számítógépek biztos ismerete
  • jó műszaki érzék
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • irodai alkalmazások ismerete (MS Office)
  • két műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • 12 órás munkaidő nappal/éjjel vállalása

Előnyök

  • villamosenergia-ipar általános ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kiválasztás:

A jelöltek részt vesznek egy egynapos oktatáson, mely egy vizsgával zárul. A vizsgán elért pontszám alapján kerül kiválasztásra az új kolléga. Az oktatás során minden, a munkakörhöz kapcsolódó ismeretanyagot biztosítunk.

Munkába lépés időpontja: 2020. októbertől, minél előbb

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor küldje magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét. A pályázatokat folyamatosan értékeljük. Amennyiben egy pályázat felkeltette az érdeklődésünket, telefonon fogjuk felvenni a kapcsolatot a jelentkezővel, egyéb értesítést nem áll módunkban küldeni.

Budapest