Műszaki dokumentáció kezelő (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Műszaki dokumentáció kezelő

Feladatok

  • Termelő berendezések telepítésének és üzembe helyezésének műszaki dokumentációs oldalról történő támogatása
  • A műszaki dokumentációs követelmények összeállítása és kommunikálása a berendezések szállítói irányába; a berendezések gyártóitól kapott dokumentumok ellenőrzése, hogy azok megfelelnek-e az előírásainknak. Eltérések visszajelzése a gyártók részére.
  • A beszállítók által leadott Ruplan/Eplan kapcsolási rajzok feltöltése a rendszerbe, ezek archiválása
  • A kapcsolási rajzok megadott szempontok szerinti formai ellenőrzése, hibák visszajelzése, ellenőrzés naplózása
  • A berendezésekhez tartozó kapcsolási rajzok és anyagok elérhetővé tétele SAP rendszerben
  • A folyamatos fejlesztéseket követő berendezés átépítésekhez kapcsolódó dokumentáció management – dokumentáció kiadása változtatásra, változtatás után rendszerbe töltés, ismételt ellenőrzés
  • Új készülékek felhasználása esetén közreműködés tervezővel, projektvezetővel és a beszállítóval; az új elem standardizálási folyamatának megszervezése
  • Szoros kapcsolattartás a termelő területeket támogató karbantartó kollégákkal, szakmai segítségnyújtás konzultáció és oktatás keretében
  • Ruplan rendszeradminisztrátori teendők ellátása
  • Bővítési projektek során egyeztetés a tervező kollégákkal új műszaki helyek létrehozásáról, megfelelő elnevezésükről és ezek felvétele SAP rendszerbe, valamint a meglévő műszaki helyek karbantartása
  • Rendszeres tapasztalatcserék szervezése és lebonyolítása a karbantartókkal – egész gyárterületre vonatkozólag is

Követelmények

  • befejezett felsőfokú végzettség (villamos- vagy gépészmérnök)
  • projekttervezői tapasztalatok
  • SAP ismeretek
  • önállóság és rugalmasság
  • magabiztos fellépés és tárgyalóképesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs-, moderációs képesség
  • német nyelvtudás
  • rugalmasság új technikák és folyamatok megismerésére vonatkozóan

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési támogatás
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

    *A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét