Villamosmérnök (Pécs)

A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. álláspályázatot hirdet

Villamosmérnök (2 fő)

munkakör betöltésére az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. ingatlanjaiban felmerülő műszaki, üzemeltetési, karbantartási, javítási és beruházási/felújítási munkák lebonyolítása, menedzselése

Elvárások

  • szakirányú középfokú, vagy felsőfokú iskolai végzettség:
  • magasépítési technikus, vagy építészmérnök,
  • vagy épületvillamossági technikus vagy épületvillamos mérnök
  • a fent felsoroltak közül bármelyik szakképzettséggel rendelkezők
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Word, Excel stb)
  • min. 3 év szakmai tapasztalat a feladattal hasonló szakmai területen, vagy munkakörben
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság
  • TERC költségvetés készítő program ismerete, gyakorlati használata

Fizetés

  • A gyakorlat és a végzettség függvényében; bruttó 320 000 Ft-tól bruttó 380 000 Ft-ig

Munkavégzés helye

Pécs város területén

Meghirdetett állások száma: 2

  • Szakmai önéletrajz (fénykép nélkül!)
  • Motivációs levél

Az önéletrajzot és motivációs levelet, a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.

Pécs