Műszaki előkészítő (Sopron)

Ha növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani
építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és
szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel,
akkor Önt keressük

Cégünk mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív kivitelező társaság.

Méltán vagyunk büszkék nívós projektjeinkre, melyeket honlapunkon megtalál.

Műszaki előkészítő munkatársat keresünk soproni irodánkba.
(9400 Sopron, Majorköz 1.)

Feladatok

  • árajánlatok készítése
  • tervek felülvizsgálata
  • ütemtervek készítése
  • mennyiségi számítások
  • kivitelezési munkák irodai háttértámogatása

Elvárások

  • min. középfokú építőipari végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Terc)
  • pontosság, precizitás, gyors munka alapkövetelmény

Előny, de nem feltétel

  • kivitelezési gyakorlat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • probléma megoldó készség

Amit kínálunk

  • fiatal dinamikus csapat
  • előrelépési, fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni.

Sopron