Műszaki előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

Elvárások:

  • Office programok erős felhasználói szintű ismeretével rendelkezel (Word, Excel),
  • Nem baj, ha nincs végzettséged, elég, ha jól ismered az építőipart,
  • Precíznek és megbízhatónak tartod magad

Előnyt jelent:

  • Építő vagy építész szakirányon végeztél, vagy végzős vagy,
  • TERC szoftver, ArchiCAD alapvető ismereteid vannak

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése pályázathoz,
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, értékelésében a beszerzőkkel együttműködve,
  • Költségvetés készítése,
  • Ajánlatkérések esetleges beszállítóktól, ehhez szükséges dokumentáció biztosítása,
  • Beérkezett ajánlatok értékelése, összehasonlítása,
  • Befejezett építkezésekkel kapcsolatban munka lezárásában történő aktív részvétel, illetve irattározási feladatok elvégzése,
  • Utókalkulációban való részvétel,
  • Vállalkozói szerződéstervezet készítése,
  • Folyamatos kapcsolat, együttműködés a projektvezetővel/építésvezetővel,
  • Ajánlat összeállítása, beadása

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • BKK bérlettámogatás,
  • Céges telefon,
  • Kellemes, inspiráló irodai környezet,
  • , A jelentkezéshez kérlek, tüntesd fel a bérigényed.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest