Műszaki előkészítő (Budapest)

A magyar tulajdonú ügyfelünk több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Műszaki előkészítő

Feladatok

  • az új projektek felmérése, együttműködve a megbízóval és a vállalatunk illetékes projektvezetőjével
  • a felmérés, valamint a rendelkezésre álló további műszaki dokumentáció összeállítása, a szükséges szakági terveket is beleértve
  • árajánlat kérés a szakági tervezőktől, alvállalkozóktól, kapcsolódó megrendelés/szerződéskötés előkészítése
  • beérkező szakági tervezői ajánlatok ellenőrzése
  • kapcsolattartás a tervezőkkel, az alvállalkozókkal és az illetékes hatóságokkal, szakipari szervekkel
  • alvállalkozói ártárgyalások bonyolítása az illetékes projektvezető bevonásával
  • beérkező alvállalkozói ajánlatok ellenőrzése, szakmai és mennyiségi szempontból
  • kimenő árajánlatok összeállítása
  • projekt költségkimutatás készítése, vezetése, aktualizálása
  • kontrolling folyamatok támogatása, bevételek és költségek összesítése, terv-, tény kimutatások és egyéb vezetői riportok összeállítása

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület Központ (Agora irodaház) esetenként vidéki helyszínek látogatása

Követelmények

  • minimum középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • precizitás, pontosság, határidők pontos betartása
  • jó kommunikációs készség, rugalmasság

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést
  • Fit-Out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos csapat
  • stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest