Műszaki előkészítő (Székesfehérvár)

Dinamikusan fejlődő, több mint 80 főt foglalkoztató cégünk 2002-ben alakult. Munkáink döntő többsége a vasúti pályahálózathoz kapcsolódik: nagyvasúti felsővezeték építése, felújítása, javítása, erősáramú, térvilágítási és energiaellátási berendezések telepítése, karbantartása, váltófűtők, előfűtők kivitelezése, karbantartása, légvezetékes optikai hálózatok építése.

Azonnali kezdéssel keresünk térvilágítási és energiaellátási területre teljes munkaidős állásba, tapasztalt, lehetőleg villamos ipari iskolával, múlttal, rendelkező Műszaki előkészítőt.

Műszaki előkészítő

Főbb feladatok:

  • Projektek műszaki előkészítése: árajánlatok, költségvetések készítése, pályázati anyagok műszaki és számszaki ellenőrzése; helyszíni bejárás, szükség esetén ajánlatkérőtől kiegészítő tájékoztatások kérése
  • A kiküldött ajánlatok és árajánlatkérések előkészítése, valamint követése, igény szerint azok módosítása
  • Ütemtervek készítése, aktualizálása
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása
  • Anyagigények kigyűjtése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Elektronikus építési napló vezetése
  • Megrendelői –és alvállalkozói koordinációkban történő közreműködés
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Megvalósulási dokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Erősáramú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat preferáltan villamos ipari területen (erősáram)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD)

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Felelősségvállalás
  • Elkötelezettség és terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás, lojalitás
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Csapatmunka és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Juttatási csomag:

  • Fizetés szakmai tapasztalat és kompetenciák alapján megegyezés szerint
  • Telefon, laptop

Fényképes önéletrajzát a bérigény és a pozíció megjelölésével várjuk.

Székesfehérvár