MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (Százhalombatta)

A százhalombattai PENTSTAR SERVICE Kft. munkatársat keres

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

munkakörbe.

Feladatok

  • Tervdokumentáció és/vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek és arányok számítása
  • Anyagigény felmérése
  • Beszállítók és alvállalkozók tendereztetése
  • Árajánlat készítés
  • Kiadott ajánlatok nyomon követése
  • Felmerülő műszaki kérdések egyeztetése
  • Projektekkel kapcsolatos adatok nyilvántartása, rendszerezése
  • Folyamatban lévő projektek műszaki támogatása

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Releváns pozícióban szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka és együttműködőkészség

Előny

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaeszközök (számítógép, telefon, munkaruha, munkavédelmi felszerelés) biztosítása
  • A próbaidő lejárta után gépkocsi biztosítása
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Jó munkakörülmények

Munkavégzés helye

Százhalombatta

Az önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.