MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (Budapest)

Irodai és retail projektek megvalósítására keresünk csapatunkba képzett és tapasztalt új kollégát.

A hirdetés már lejárt!

A Horsens Partners Kft. 2011 óta van jelen a magyar építőipari piacon, magas hozzáadott értékű fit-out kivitelezéseket bonyolítunk le hazai és nemzetközi megbízóink számára.

Feladatok és felelősségek:

  • Fővállalkozói, generálkivitelezői munkák ajánlati dokumentációjának, és az átadott munkák műszaki dokumentációjának összeállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Dokumentáció és beszámolók készítése, ellenőrzési feladatok ellátása
  • Tenderdokumentáció, megvalósulási dokumentáció teljeskörű összeállítása
  • A munka során felmerülő problémák szakszerű és gyors megoldása
  • A project manager és az építésvezető munkájának segítése, a futó kivitelezések támogatása
  • Beérkezett alvállalkozói/beszállítói ajánlatok felülvizsgálata, kiértékelése és összehasonlítása
  • Tenderdokumentáció kiértékelése, az abban foglalt feltételrendszernek való megfelelőség ellenőrzése
  • Közreműködés a cégcsoporton belüli társ cégekkel, szükség esetén aktív részvétel a társcég munkájában

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú műszaki végzettség
  • Önálló, gyors, megbízható munkavégzés
  • Irodai és szakmai szoftverek felhasználói ismerete
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Gyakorlatorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Jártasság az építőipari műszaki előkészítésben
  • Kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság
  • Tárgyalószintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, perspektíva
  • Önállóság
  • Stabil szakmai háttér
  • Dinamikus, fiatal, elkötelezett és összetartó csapat

Munkavégzés helye:

  • 1054 Budapest

Budapest