Műszaki előkészítő (Debrecen)

A Társ-95 Kft. dinamikusan fejlődő, építőipari generálkivitelezésben tevékenykedő, magyar tulajdonú cég, az alábbi pozícióba keres azonnali kezdéssel munkatársat:

Csatlakozz hozzánk

Műszaki előkészítő

pozícióba

Feladatok

  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel
  • Tervdokumentációk feldolgozása, ellenőrzése
  • Költségvetések ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése
  • Mennyiségi számítás
  • Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükrök készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Projektvezetők, építésvezetők munkájának támogatása
  • Anyagrendelések bonyolítása
  • Átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Legalább építész technikusi végzettség vagy folyamatban lévő építész-, építő-, gépészmérnöki tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Szükséges informatikai ismeretek (MS Office, AutoCAD)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Minőségi munka iránti elköteleződés
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Más tervezőprogramok ismerete (Pl. TERC költségvetési készítő)
  • Generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes kiemelt jövedelem, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás
  • Változatos komplex, izgalmas projektek, kiemelt beruházások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések biztosítása
  • Céges telefon, laptop és autó használati lehetőség
  • Céges ebéd
  • Utazási költségtérítés

Debrecen