Műszaki előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

20 éves múltra visszatekintő piacvezető kéménytechnikai gyártó, nagykerekedő és kivitelező cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség, Műszaki előkészítésben, illetve költségvetés készítésben szerzett tapasztalat, Kiváló problémamegoldó készség, Minőségi munka iránti elkötelezettség, Csapatban való munkavégzés képessége, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Épületgépészet területén szerzett tapasztalat

Feladatok:

Tervdokumentációk feldolgozása, ellenőrzése, Tervező munkájának támogatása, Költségvetések, elő - és utókalkulációk készítése, azok ellenőrzése, Helyszíni felmérések elvégzése, Árajánlatok kérése és feldolgozása, Ajánlatok elkészítésében való részvétel, Folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a kivitelezés részére, , Megbízóról:, Kéménytechnikai, ezen belül elsősorban kéménymagasítási projektek komplett lebonyolításával foglalkozik. A kéménytechnika területén évek óta piacvezetőként dolgoznak, partereik között szinte az összes neves ingatlanfejlesztő, beruházó cég megtalálható.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Kiváló munkakörnyezet, Fejlődési lehetőség, , Amiért érdemes a csapatunk tagjává válni:, Versenyképes fizetés, Változatos munkakörnyezet, Fejlődési lehetőség, Hosszútávra keresünk munkatársat, Jó hangulatú, fiatalos légkör, támogatás a betanulásban és a tovább fejlődésben

Budapest