Műszaki előkészítő (Kecskemét)

Műszaki előkészítő

Partnerünkről:

Partnerünk szolgáltatásai lefedi az elektrotechnika teljes palettáját. Német háttérrel rendelkező cég, amely már több, mint 400 embert foglalkoztat a négy telephelyén, valamint nemzetközileg elismert autóipari cégekkel dolgoznak együtt. Műszaki előkészítő kollégát keresnek kecskeméti telephelyükre.

Feladatok:

  • Ajánlatkérési dokumentáció begyűjtése a megrendelőtől
  • Villamos tervek alapján anyag kigyűjtése
  • Az ajánlati dokumentáció műszaki és kereskedelmi feltételeinek tisztázása
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól
  • Megrendelői ajánlatok elkészítése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszállítókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása (építésvezetők, szerelésvezetők támogatása a projektek kivitelezése alatt és után)

Elvárások:

  • Legalább középfokú villamos szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat műszaki előkészítés területen
  • Német nyelv ismerete
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B típusú jogosítvány

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Összetartó és fiatalos csapat - negyedévente csapatépítő programok
  • Egészségnap
  • Fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét, Bács-Kiskun

Kecskemét