Műszaki előkészítő beszerző (Budapest)

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét, aki a beszerzésben is szívesen kipróbálná magát.

Műszaki előkészítő beszerző

Feladatok

  • pályázati anyagok összeállítása

  • elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése

  • beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás

  • generál-kivetelezéshez kapcsolódó beszerző csapat támogatása

  • beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés

  • projektek nyomon követése

Követelmények

  • legalább technikusi végzettésg (építőmérnöki diploma előny)

  • min 2. éves releváns szakmai tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, Excel)

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat

  • vidám munkahelyi légkör

  • önálló, változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest