Műszaki előkészítő (épületgépész szakág) (Debrecen)

Műszaki előkészítő (épületgépész szakág)

Feladatok:

  • műszaki előkészítés,
  • kiviteli tervek felülvizsgálata,
  • műszaki tervek és hozzá tartozó költségvetések ellenőrzése,
  • költségvetések alapján árajánlatok bekérése és azok beérkezésének felülvizsgálata,
  • adott esetben a kivitelezési feladat helyszíni ellenőrzése.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • autoCAD vagy/és Archicad magasszintű ismerete,
  • TERC-Etalon, excel, word programok magasszintű ismerete,
  • középületek, közösségi épületek műszaki előkészítésében vagy kivitelezésében való jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Egyéb juttatás:

  • céges telefon korlátlan használattal,
  • céges laptop,
  • teljesítményarányos bérezés.

Munkaidő:

8 óra/nap, 40 óra/hét hétfőtől-péntekig 08:00-16:00

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen