Műszaki előkészítő mérnök (Kecskemét)

Új kollégát keresünk, aki műszaki előkészítő mérnökként erősítené meglévő csapatunkat. Kérjük olvasd át milyen feladatok várnak Rád nálunk és hogy Mi mit kínálunk. Amennyiben úgy érzed szívesen tartoznál hozzánk és megfelelsz a feltételeknek, úgy mindenképp küldd el jelentkezésed.

Feladatok, amiben számítunk majd rád:

  • kimenő árajánlatok teljes körű előkészítése és összeállítása, vezetőséggel történő véglegesítése
  • rendelkezésre bocsátott tervdokumentáció teljes körű megismerése, vizsgálata
  • kiírásban szereplő tételek ellenőrzése, mennyiségek felülvizsgálata
  • felmerülő műszaki kérdések, esetleges hiányosságok egyeztetése, műszaki előkészítési feladatok végzése
  • árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve a teljesítések ellenőrzésében
  • részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

Elvárásaink az állással kapcsolatban:

  • szakirányú végzettség (főiskola/egyetem)
  • pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • műszaki (statikai) tervek ismerete
  • precíz, igényes és alapos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Örülünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú mérnöki végzettség
  • CAD, AXIS, GEO5 szoftverek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • szereztél már tapasztalatot a munkakörben vagy a mélyépítés területén

Amit Mi kínálunk Neked:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközök
  • közlekedési hozzájárulás
  • vidám, fiatalos irodai légkör

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Kecskemét