MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (Termelési és Vállalkozási terület) (Budapest)

Csarnokszerkezetek kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (Termelési és Vállalkozási terület)

Elvárások:

  • Az ideális jelölt szakirányú (építőmérnöki vagy építészmérnöki) felsőfokú végzettségű, előkészítési gyakorlattal,
  • Hosszú előkészítői gyakorlattal középfokú szakirányú végzettség is elegendő,
  • Számítógép használat MS Office, CAD

Előnyt jelent:

  • Gyakorlat hasonló munkakörben,
  • Új technológiákra fogékony szemlélet,
  • Könnyűszerkezetes építés-szerelésben való jártasság,
  • CAD alapú tervezőprogramok ismerete,
  • Építési napló vezetésében jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Termelés (építkezés, helyszíni munkák) általános előkészítése,
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése, ártükrök készítése, döntéselőkészítés a kiválasztáshoz,
  • Teljesítési igazolások mennyiségi ellenőrzése,
  • Munkahelyi adminisztráció,
  • Szükséges anyagrendelések bonyolítása,
  • Mennyiségi számítások elvégzése, költségvetési kiírás készítés,
  • Árazott költségvetés készítés,
  • Árajánlatok készítése, ,

Megbízóról:, Hazai vállalkozás, különböző funkciójú csarnokok, középületek, és mélyépítési munkák kulcsrakész generálkivitelezése a fő tevékenysége., A növekvő kereslet szükségszerűvé teszi az eddigi kis, családias csapat növelését, így az összes vállalkozási és kivitelezéshez kapcsolódó műszaki munkakörbe keresünk kollégákat., Több munkatársra van szükségünk azonnal, lelkes kezdők, gyakorlattal bíró szakemberek és tapasztalt öreg rókák jelentkezését egyaránt várjuk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, premizáció,
  • Juttatások,
  • Kisvállalati légkör, családias, együttműködő csapat,
  • Az irodához tartozó sportközpontban többféle sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk,
  • Hosszú távú kiszámítható pálya,
  • Innovatív, modern technológia megismerése

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest