Account Manager (gépjármű motorolaj) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Account Manager-t keresünk partnerünk részére, amely az ipari kenőanyagok és gépjárműolajok területén az egyik piacvezető nemzetközi nagyvállalat.

Az új kolléga feladatkörének fókuszában a közlekedési kenőanyagok értékesítése áll viszonteladók számára, Magyarország egész területén.

Account Manager (gépjármű motorolaj)

Feladatok

Kapcsolatfelvétel a viszonteladókkal/ügyfelekkel, kereskedelmi ajánlatok készítése, szerződés (elő)készítés, műszaki támogatás
Ügyfélkapcsolatok fenntartása és fejlesztése
Új lehetőségek keresése, piackutatás készítése
Az ügyfelek és az ügyfélszolgálat közötti kapcsolat támogatása
Termékek és szolgáltatások bevezetése
Az ügyfelek kintlévőségeinek nyomon követése
Üzleti tervek kidolgozása és teljesítése
Napi jelentések a SALSA CRM rendszerben (látogatási riportok, potenciális ügyfelekkel kapcsolatos riportok)

Követelmények

Főiskolai /egyetemi végzettség és affinitás műszaki értékesítésre
Középszintű angol nyelvismeret
B kategóriás jogosítvány
Dinamizmus, határozottság, versenyszellem
Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
Teljesítmény-, eredmény- és ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Motiváló bónuszrendszer
Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
Cafeteria juttatás
Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest