Műszaki Értékesítő (Budapest)

Prémium kategóriájú klímatechnikai rendszerekkel (fűtés, hűtés, ipari hűtés és szellőztetés) foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk ÉRTÉKESÍTŐ kollégát, újonnan nyílt, elegáns belvárosi márkaüzletbe.

Műszaki Értékesítő

Feladatok

A márkabolt zavartalan működésének biztosítása

Az ügyfelek professzionális kiszolgálása

Aktív értékesítés, tanácsadás

Árajánlatok elkészítése, számlázás

Kapcsolattartás a kivitelező csapattal

Megrendelések határidőn belüli továbbítása

Prémium arculat biztosítása az eladótérben

Követelmények

Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat

Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség

Legalább középfokú végzettség

Angol nyelvtudás

Előnyt jelent az épületgépészeti/klímatechnikai ismeret

Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

Exkluzív munkakörnyezet, jól megközelíthető belvárosi lokáció

Stabil, nemzetközi háttér

Versenyképes juttatási csomag

Átfogó betanulási program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest