Műszaki értékesítő (Bicske)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk értékesítői vénával megáldott műszaki szakembert a következő pozícióba:

Műszaki értékesítő

Feladatok

  • Műszaki szolgáltatások, technológiai megoldások és egyedi fejlesztésű termékek B2B értékesítése (célgépek, fémipari termékek)
  • Értékesítési stratégia kialakítása;
  • Új ügyfelek felkutatása, üzletfejlesztés;
  • Önálló tárgyalások lebonyolítása, értékesítői feladatok ellátása külső helyszíneken;
  • Ajánlatok kidolgozása, szerződéskötéssel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása;
  • Folyamatos egyeztetés a termeléssel, fejlesztési csapattal;
  • Piackutatás, konkurencia figyelés;
  • Partnerünk bemutatása, képviselete különböző kiállításokon;
  • Riportálás közvetlenül az ügyvezető igazgató felé.

Elvárások

  • Gépészmérnök vagy más műszaki felsőfokú végzettség;
  • Releváns B2B értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Építőipar, célgépgyártás vagy más fémipari területen szerzett műszaki értékesítési gyakorlat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Időnként külföldi céglátogatások és kiállításokon való részvétel vállalása.

Amit kínálunk

  • Kiemelet alapbér + értékesítés utáni jutalék
  • Céges gépjármű használat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség

Előnyök

  • Kapcsolati tőke, meglévő ügyfélkör;
  • Német nyelvtudás;

Munkavégzés helye

  • Bicske, Tatabánya, Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Bicske