Műszaki értékesítő (Budaörs)

Elektrotechnika és automatizálás területen aktív ügyfelünk számára keresünk Mérnök Üzletkötőt.

Műszaki értékesítő

Feladatok

  • Inspiráló innovációs témák változatos technológiai megoldásokkal, és igényekkel a sorkapcsoktól a komplett gyárautomatizáláson keresztül a megújuló energia projektekig
  • Kihívások, ahol kellőképpen kamatoztathatod és továbbfejlesztheted kereskedelmi, értékesítői tudásod, kapcsolatteremtő képességed meglévő és új partnereinknél
  • Izgalmas feladatok partnerekkel, termékekkel, piaccal kapcsolatban
  • Családias közeg, ahol ismerjük és támogatjuk egymást, ahol fontos, hogy együtt húzzunk és közösen érjünk el eredményeket a hazai piacon, világelső nemzetközi háttérrel
  • Szakmai és egyéb képzések

Követelmények

  • Minimum 1 éves eredményes értékesítői tapasztalattal, előny ha villamos végzettséggel rendelkezel
  • Szeretsz új dolgokat tanulni és fejlődni
  • Barátságos, pozitív és segítőkész attitűddel rendelkezel
  • Érzékeny vagy a vevői igényekre
  • A dinamikus fejlődés vonzó és motiváló számodra

Amit kínálunk

  • Családias közeg
  • Világelső nemzetközi háttér

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs