Műszaki értékesítő (Budapest)

Budapest

Nemzetközi partnerünk számára keresünk Műszaki értékesítő pozícióba, egy dinamikus, angolul középszinten beszélő kollégát.

Műszaki értékesítő

Feladatok

  • Értékesítési stratégia megtervezése és kivitelezése
  • Műszaki szaktanácsadás az értékesített termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Potenciális új ügyfelek megkeresése
  • Ügyfél találkozók és ártárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés

Követelmények

  • Műszaki területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Üzletfejlesztésben és stabil ügyfélbázis kialakításában szerzett szakmai tapasztalat
  • Pro-aktív értékesítői attitűd
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő tárgyalási, kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + bónusz rendszer
  • Mobil telefon, laptop, céges autó
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest