Műszaki értékesítő kollégát keresünk (Budaörs)

Műszaki értékesítő kollégát keresünk prémium burkolati termékeket árusító budaörsi bemutatótermünkbe

Új értékesítő kollégát keresünk, prémium hidegburkolatok, munkapultok szakértékesítésére. Tapasztalat nem szükséges, nyitottság és tudásvágy, ami elengedhetetlen a munkához. Munkaidő 8 órás, heti 5-ször, havonta egyszer szombati munkavégzés, beosztás szerint történik 6 órában.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, személyesen, e-mailben és telefonon is
  • Az üzletbe belépő érdeklődők kiszolgálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Megrendelés végigkísérése az anyag beszerzésének végigkövetésétől, a gyártáson át, a beépítésig.
  • Kapcsolattartás a gyártó üzemmel
  • Felmérési, beépítési időpontok követése
  • Számlák rendszerezése és iktatása
  • Havonta egyszer szombati rövidített munkavégzés

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Légy nyitott, pozitív, kedves a megrendelőkkel és kollégákkal is
  • Tudj csoportban dolgozni
  • Legyél ambíciózus
  • Tudj tervekről alapszinten olvasni, kalkulációt készíteni

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angol vagy német nyelvtudásod
  • Szereztél már tapasztalatot értékesítői vagy építőipari munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az excelt
  • Műszaki beállítottságú vagy
  • Van B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakma elsajátítása
  • Prémium munkakörülmények
  • Prémium irodai és számítástechnikai, kommunikációs eszközök

Munkavégzés helye

  • 2040, Budaörs

Munkabér

  • nettó  200 000 - 300 000  Ft  / hó
Budaörs