Műszaki- és kereskedelmi ügyintéző (Tata)

1992 óta hűtéstechnikai berendezéseket és alkatrészeket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki- és kereskedelmi ügyintéző

Elvárások:

Számos nagyszabású projektben vettünk részt az élelmiszeripar, raktározás, iroda-, sport- és lakókomplexumok, ipari technológia, kis- és nagykereskedelem területén., Csatlakozz csapatunkhoz és legyél részese kisvállalkozásunk növekedésében!, ,

Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés,
  • MS Office (Excel, Word) felhasználó szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Üzleti utak vállalása az országon belül és külföldre,
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Hűtéstechnika területen szerzett tapasztalat,
  • Nyitottság a tanulásra, új műszaki, gazdasági és kereskedelmi ismeretek megszerzésére,
  • Egyéb nyelvismeret

Feladatok:

  • Ipari- és kereskedelmi hűtéstechnikai projektekhez kapcsolódó termékek beszerzésének és értékesítésének lebonyolítása,
  • Raktárkészlet kezelése; árumozgatás felügyelet, segítése,
  • Kapcsolattartás kül- és belföldi megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal,
  • Árajánlatok készítése és a teljes ajánlatkérési folyamat végig követése, felügyelete,
  • Megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése, az ügyviteli rendszer precíz használata,
  • Értékesítés támogatása, új ügyfelek felkutatása,
  • Alkalomszerűen karbantartási vagy javítási munkák helyszíni támogatása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Rugalmas, tervezhető munkaidő,
  • Családias légkör,,
  • Fejlődés, és továbbképzés lehetősége,
  • Hosszútávú, folyamatos munkaviszony

Munkavégzés helye:

Tata

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Tata