Műszaki gyakornok (Szerencs)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk a Nestlé Hungária Kft. Magyarország legnagyobb élelmiszeripari vállalata. Négy magyarországi gyárában 1600 embert foglalkoztat változatos munkakörökben.

Műszaki gyakornok

Feladatok

  • Új gépek beindulásában való aktív részvétel
  • Dokumentációk készítése
  • Mérések és analízisek elvégzése
  • Termelési mérnök napi munkájának segítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felsőoktatási intézményben, mérnöki tanulmányok folytatása
  • Jó kommunikációs és szervező képességek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Excel/Word számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása 6-8 órában (hétköznap 7:00-17:00 óra között)
  • Heti minimum 20-30 órában
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Diák bruttó órabér 1.259 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség egy dinamikus csapatban
  • Szakmai ismeretek megszerzése, önálló projektek vezetése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szerencs

Szerencs