Műszaki igazgató (Tiszaújváros)

Az Ecomissio Kft. veszélyes és nem veszélyes hulladékok szállításával, gyűjtésével, termikus ártalmatlanításával, valamint kereskedelmével foglalkozó vállalat, amely számos multinacionális vállalat számára nyújt kiemelkedő minőségű komplex szolgáltatást. Akár azonnali kezdési lehetőséggel keressük leendő műszaki igazgatónkat.

Műszaki igazgató

Feladataid lesznek:

  • Egy folyamatosan üzemelő technológia költséghatékony, biztonságos működtetése
  • Műszaki, karbantartási feladatok kontrollja
  • Műszaki fejlesztések előkészítése és a kivitelezések menedzselése
  • A telephelyek munka és tűzvédelmének megszervezése
  • Klasszikus vezetői feladatok
  • Munkatársaid fejlesztése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Gépészmérnöki végzettség (BSc./MSc.)
  • Jártasság vegyipari, vagy hulladékgazdálkodási technológiákban
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó műszaki érzék
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Proaktív, innovatív gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Angol nyelv középfokú ismerete, a műszaki szaknyelv előnyt jelent
  • Magas IT-jártasság, az MS Office, kiemelten Excel felhasználószintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkádért cserébe:

  • Céges autó magánhasználatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Magas szintű, modern technológiai megoldások kezelése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Piacképes jövedelem és vonzó juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Része lehetsz egy erős csapatnak, ahol tanulhatsz másoktól, és Te is taníthatsz

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

3581 Tiszaújváros TVK Ipartelep

Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy online a Jelentkezem az állásra gombra kattintással elküldött fényképes önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével.

Pályázatod befogadási feltétele az adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat kitöltése, mely honlapunkról letölthető (www.ecomissiokft.hu/cégismertető/állásajánlatok), vagy személyesen, a Titkárságon kérhető.

Kérjük, pályázatodban feltüntetni szíveskedj a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!

Tiszaújváros