Műszaki igazgató (Győr-Moson-Sopron megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI IGAZGATÓ

(14-9749)

pozícióba.

Feladatok

  • Termelési folyamatok irányítása, fejlesztése,
  • Minőségbiztosítási szabványoknak való megfelelés biztosítása,
  • Folyamatmérnökségi / minőségügyi mérnökségi oszály irányítása,
  • Beosztottak hatékony irányítása, mentorálása, fejlesztése,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Folyamatmérnökség vagy minőségügyi mérnökség irányításában szerzett többéves tapasztalat,
  • Aktív, jó angol ÉS német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Vállalati gépjármű.

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9749”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu