Műszaki irodai asszisztens/Műszaki előkészítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Lakóépületek kivitelezésével, minőségi munkát végző,12 éve működő cég keres: munkatársat társasházak és luxus ingatlanokkal kapcsolatos irodai feladatok ellátására.

Műszaki irodai asszisztens/Műszaki előkészítő

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Családias hangulatú, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Beruházások folyamatos nyomon követése
  • Dokumentációk kezelése, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Beérkező számlák ellenőrzése
  • Be és kimenő dokumentumok, levelezések kezelése
  • Kollégák munkájának segítése
  • Általános irodai adminisztráció (telefonok, e-mailek kezelése, postai ügyintézés, levelek, számlák, szerződések és egyéb dokumentumok iktatása)
  • Műszaki és pénzügyi feladatok megoldásában való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség – Műszaki-Pénzügyi terület
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Több feladat párhuzamos kezelésének képessége
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Szakmai Fejlődés
  • Anyagi Biztonság
  • Mobiltelefon
  • Laptop