Műszaki karbantartó (Szeged)

A dinamikusan fejlődő, modern eszköz- és gépparkkal rendelkező CE Glass 32 éve üvegmegmunkálással és szigetelőüveg gyártással foglalkozó vállalat.

Bővülő feladataink ellátásához keressük új

Műszaki karbantartó

munkatársunkat.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • A cég használatában lévő gépek, berendezések karbantartása, javítása, géptelepítések elvégzése
  • A termelő gépek folyamatos, több műszakos üzemének biztosítása, állásidők csökkentése
  • A bejelentett hibák gyors elhárítása
  • A műhely, karbantartási területek tisztán tartása
  • A gép karbantartások, anyag felhasználások pontos adminisztrációja

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú szakirányú végzettséggel
  • Legalább 3 év tapasztalatod van a karbantartás területén
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Elboldogulsz a számítógéppel

Előnyt jelent számodra, ha:

  • Rendelkezel villamossági és vezérléstechnikai ismeretekkel
  • Alapszinten beszélsz angolul

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetést és bejárási támogatást,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Céges rendezvényeken való részvételt (pl. évzáró parti, nyári családi nap, focikupa, csapatépítő tréningek – amennyiben a helyzet is engedi)
  • Kellemes munkakörnyezetet, modern eszközparkot
  • Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél hosszú távú munkalehetőséget

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet.

További információk: +36-70/684-9794

Szeged