(Műszaki) Karbantartó (Mágocs)

(Műszaki) Karbantartó

Feladatok

  • Az üzemépület és az üzem területén található technológiai gépek, berendezések, tárgyak, eszközök folyamatos műszaki felügyelete
  • Üzemi és épület karbantartással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Termelő berendezések karbantartási feladatainak elvégzése
  • Tervszerű megelőző karbantartás elvégzése a heti karbantartási ütemterv szerint
  • Karbantartási anyagok, alkatrészek nyomon követése, raktárkészlet feltöltése
  • Az anyag- szerszám- és gépigény bejelentése az illetékes vezető részére

Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Szakirányú műszaki végzettség vagy azzal egyenértékű gyakorlati tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Stabil és dinamikus ütemben fejlődő nagyvállalat, biztos munkalehetőség
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Családias cégkultúra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz

Mágocs