Műszaki karbantartó (gépész) (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem Kancellária,

Műszaki és Informatikai Főigazgatóság, Üzemeltetési Igazgatósága

műszaki karbantartó (gépész)

munkatársat keres

Feladatok

  • Gondoskodik a hatáskörébe tartozó épületek és gépészeti műszaki berendezések felügyeletéről, üzemeltetéséről és karbantartásáról.
  • Gondoskodik a bejelentett és feltárt hibák kivizsgálásáról, javításáról, az üzemzavarok elhárításáról.
  • Jelenti a gondnoknak/üzemeltetési csoportvezetőnek a havaria eseményt.
  • Elvégzi a szakmájához tartozó kisebb javításokat.
  • Betartja a vonatkozó rendeleteket és ELTE utasításokat.
  • Betartja és betartatja az ingatlanon a munkavédelmi, tűzvédelmi jogszabályok és rendeletek előírásait.
  • Együttműködik az épület használójával, intézmények vezetőivel.

Elvárások

  • szakmunkásképző intézet, víz- és fűtésszerelő
  • legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • FM rendszer betanulása
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Kompetenciák

  • együttműködő személyiség,
  • megbízhatóság,
  • önállóság,
  • precizitás,
  • probléma megoldására törekvő munkavégzés,
  • szakmai igényesség,
  • gyakorlatiasság

Előnyök

  • technikum, gázkészülék szerelői szakmai végzettség, szaktudás,
  • többszintes épületeken víz-és fűtésszerelési karbantartásban eltöltött gyakorlat
  • 5 év feletti hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • FM rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • változatos feladatok
  • önálló munkavégzés
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1037 Budapest, Kunigunda utca 35., 1223 Budapest, Nagytétényi út 162-164. szám alatti ELTE létesítmények.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettség(ek)et, szakképzettség(ek)et igazoló okiratok másolata
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest