Műszaki karbantartó munkatárs (Budapest)

Csomagolástechnikai Kft. keres Budapest XXII. kerületi telephelyére csomagolóipari gépek karbantartására munkatársat hosszú távra.

Műszaki karbantartó munkatárs

Feladatok

  • A Wpa Packaging. Kft. telephelyein való gépek ingatlanok karbantartása
  • Csomagolóipari gépekkel kapcsolatos karbantartási feladatok
  • Gépek terv szerinti megelőz karbantartása, meghibásodások azonnali javítása
  • Elvégzett feladatok rögzítése számítógépen
  • Részvétel a fejlesztési projektekben (Gépek, Telephely, Ingatlan)

Elvárások

  • Problémamegoldó képesség
  • Műszaki érzék
  • Munkabírás
  • Esetenként hajlandóság a cég összes telephelyén végzett munkára
  • Pályakezdők, fiatalok jelentkezését is várjuk.

Előnyök

  • Szakirányú végzettségek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikai ismeret
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Budapesti, Pest megyei lakhely

Amit kínálunk

  • Cégnél lévő alkalmazotti jogviszony (nem alvállalkozói, nem napi bejelentés)
  • Próbaidő után Cafeteria
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

  • Elsősorban Budapest XXII. Kerület.
  • Esetenként Váchartyán, Biharkeresztes (utazást a cég biztosítja)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes csapathoz tartozni küldje el fényképes önéletrajzát

Budapest