Műszaki menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A CETIN Magyarország tevékenységi köre magában foglalja a hálózat tervezését és üzemeltetését, továbbítását, adatközpontját, informatikai infrastruktúráját és biztonsági szolgáltatásait.A CETIN Magyarország 4G távközlési hálózata a magyar lakosság 99,9% -át lefedi közel 3900 bázisállomásán keresztül szerte az országban.

Műszaki menedzser

Feladatok

  • Üzemeltetői Biztonsági Terv elkészítésésben való részvétel
  • Külső tanácsadó partnertől érkező feladatok elvégzése
  • Feladatok szétosztása a Cetin belsős szakértői között
  • Koordináció és input gyűjtés a megadott Cetin szakértőktől, ellenőrzése
  • Külső tanácsadó partnerrekkel kapcsolattartás
  • Adatkérés és adatszolgáltatás feladatok napi szinten támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS számítógépes ismeretek
  • Alafokú angol nyelvtudás
  • Heti 1x törökbálinti irodában munkavégzés

Munkaidő

  • Heti min. 30 óra vállalása
  • Rövid távú diákmunka lehetőség (3 hónapos gyakornoki időszak)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft / óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség

Előnyök

  • Építész, villamosmérnök, vagy közgazdász tanulmányok folytatása

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest