Műszaki munkatárs (Budapest)

Több mint 20 éves belsőépítészeti üvegezéssel foglalkozó üveg-KÁTÉ Kft bővíteni szeretné vállalkozását, ezért kreatív, agilis, jó kapcsolatteremtő és szervezőkészségű műszaki munkatársat keres.

Műszaki munkatárs

Feladatok

  • Munkafolyamatok szervezése, ügyintézése,adminisztrálása;
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel;
  • Kisebb projektek teljes körű kivitelezése;
  • Nagyobb projektek műszaki irányítása;
  • Költségkalkulációk, árajánlatok készítése;
  • Vevő kiszolgálás.

Elvárások

  • Középfokú vagy építőipari szakmunkás végzettség
  • Számítógép készség szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Ipari-építőipari tapasztalat
  • Üvegépítés, üvegtervezés területén szerzett tapasztalat
  • Kisvállalkozásoknál szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői képesítés
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autocad ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Jó hangulatú, összetartó kollégák
  • Nettó 300.000-350.000 Ft/hó, 13. havi fizetés
  • Munkaidő: 8:00-tól 16:30-ig

Munkavégzés helye

  • 1211 Budapest, Kossuth Lajos u. 78.-i iroda valamint szükség szerint felmérések, beépítések alkalmával Budapest és vonzáskörzete

Kérjük fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest