Műszaki munkatárs (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Országos javító hálózat keres műszaki tapasztalattal rendelkező

műszaki munkatársat

Feladatok

  • Javítóműhelyi munkák javítása-szervezése, koordinálása
  • Gyakorlati tapasztalattal rendelkező , jó szervezési képességű műszaki végzettségű kollegát keresünk országos javítási hálózat műhelyeinek munkaellátottságának szervezésére
  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerrel,, javító műhelyekkel
  • Javítási munkafolyamatok ismerete, számlázási gyakorlat, műszaki ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzési képesség, pontosság
  • WORD, Excell ismerete

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat, minimum 3 év gyakorlati tapasztalat jármű javító műhelyben
  • Megbízhatóság
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin, a munkavégzés vidéki utazásokat is igényel
  • Jármű diagnosztikai ismeretek, alkatrész ellátási piaci ismeretek

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Szerviz vezetői gyakorlat
  • Probléma megoldási képesség, tudásvágy

Amit kínálunk

  • fix alapbér,
  • teljesítmény arányos kiegészítés,
  • cafetéria,
  • év végi bonusz
  • Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • Kellemes munkakörnyezet és csapatmunka

Munkavégzés helye

Debrecen, Monostorpályi út

Jelentkezés önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva

Debrecen