Műszaki operátor (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Honeywell a Fortune 100 listában jegyzett technológiai vállalat, amely szerte a világban különféle iparágak számára szállít specifikus megoldásokat, köztük repüléstechnikai szolgáltatásokat, épület-, és ipari vezérlési termékeket, valamint nagy igénybevételre tervezett anyagokat. Magyarországi csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

Műszaki operátor

Feladatok

  • Partnerek hívásainak fogadása
  • Hibabejelentések kezelése, továbbítása az illetékes felé
  • Adatrögzítés
  • Monitorozás

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív nappali tagozatos egyetemi tanulmányok, műszaki területen
  • Betöltött 18. életév
  • Microsoft Office ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • Heti 2-3 nap vállalása
  • Hétfőtől vasárnapig 07:00-19:00 vagy 19:00-07:00 között
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Teljes, 12 órás műszakok vállalása beosztás alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 2566 Ft/óra
  • Barátságos csapat
  • Hosszú távú lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy biztonságtechnikai cég működését
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest