Műszaki projektvezető (Üzletberendezés, belsőépítészeti kivitelezés) (Veszprém)

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházát üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga, több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben, hiszen az Euronics az eredményeit kiemelkedő teljesítménybérezési rendszeren keresztül Veled is megosztja.

Műszaki projektvezető (Üzletberendezés, belsőépítészeti kivitelezés)

Amiben számítunk rád

  • Műszaki beruházási projektek teljeskörű lebonyolítása
  • Új kiskereskedelmi üzletek műszaki kialakítása, felújítása, átalakítása, az ehhez kapcsolódó építészeti, elektromos és gépészeti munkák kivitelezésének koordinációja;
  • Üzletberendezések kivitelezésének, átalakításának, valamint a hozzá kapcsolódó erős- és gyengeáramú kivitelezések, áru- és vagyonvédelmi rendszerek kivitelezésének, külső és belső dekoráció kivitelezésének lebonyolítása
  • Kivitelezési munkák felmérése, előkészítése, koordinációja
  • Árajánlatok bekérése, tendereztetések lebonyolítása
  • Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
  • Helyszíni projektvezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése, az építési műszaki ütemezés, a minőség, a határidő és a költségkeret figyelembevételével.
  • Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki adminisztrációja, elszámolások elkészítése, műszaki tervdokumentációk begyűjtése, ellenőrzése
  • Pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
  • Megvalósult műszaki beruházásokból elemzések, kimutatások elkészítése
  • Szakmai kapcsolattartás kivitelezőkkel, beszállítókkal
  • Meglévő üzletek rendszeres műszaki szemléje, állapotfelmérése, beruházási javaslatok készítése

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Legalább középfokú műszaki szakirányú végzettség (magasépítő technikus, épületvillamossági, illetve épületgépész technikus)
  • Számítógépes ismeretek: MS Office programok kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Releváns munkatapasztalat
  • Határozott fellépés, világos, lényegre törő, egyértelmű kommunikáció
  • Kiemelkedő szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, eredmény orientált munkavégzésre való képesség
  • Felelősségvállalás, valamint elkötelezettség a munkája iránt
  • Gyakorlati munkától sem idegenkedő hozzáállás
  • Rugalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki manager, építőmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök)
  • AutoCAD, MS project, műszaki költségvetés készítő szoftver gyakorlati ismerete

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Stabil cégháttér
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria)
  • Céges gépjármű magánhasználattal
  • Kihíávsokkal teli, változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiválasztást követően azonnali munkakezdés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Veszprém / Országos

Veszprém