Műszaki támogató mérnök (Törökbálint)

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.

A XYLEM Water Solutions Magyarország Kft. új munkatársat keres törökbálinti irodájába a következő pozícióba:

Műszaki támogató mérnök

FELADATOK:

  • A vállalat által forgalmazott víz- és szennyvíz-technológiai termékeinek, értékesítésének műszaki háttértámogatása
  • Az értékesítési folyamatoknak megfelelően ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése műszaki tartalomra vonatkozóan
  • Ajánlatok kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Jóváhagyási folyamatok műszaki támogatása
  • Telefonos és elektronikus kapcsolattartás az ügyfelekkel angol és magyar nyelven, az értékesítéssel kapcsolatos műszaki támogatói feladatok ellátása
  • Rendelések rögzítésének műszaki támogatása és az ezzel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Termékismeret megszerzése, folyamatos tréningeken való részvétel
  • Speciális méretező és árazó programok használata
  • Alkalmazástechnikai mérnöki tevékenységek elvégzése: kiválasztás, méretezés, ellenőrzés, árazás és műszaki tanácsadás

ELVÁRÁSOK:

  • Bsc végzettség műszaki területen preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök, építőmérnök, épületmérnök, esetleg egyéb mérnök
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 3-5 éves munkatapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Irodai munkavégzés (open office)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szivattyúzási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki termékek értékesítésének támogatásában szerzett tapasztalat
  • MSc végzettség műszaki területen
  • ERP rendszerben való jártasság
  • Árajánlat készítő szoftverek használatában való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hozzájárulsz küldetésünkhöz: Let’s Solve the Water!
  • Professzionális karriert kínálunk az egyik vezető multinacionális cégnél, kihívásokkal teli munkát
  • Belső fejlődési lehetőségek
  • Kiváló légkör, barátságos környezet, csapatmunka

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tó park u. 9. (hybrid)

Törökbálint