Műszaki Ügyfélszolgálati Specialista (német nyelvtudással) (EH) (Dabas)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műszaki Ügyfélszolgálati Specialista (német nyelvtudással)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás amerikai, kanadai és európai partnerekkel;
  • Műszaki támogatás, segítségnyűjtás külföldi partnerek részére meghibásodás esetén;
  • Vállalatirányítási rendszerek használata Pl. Salesforce, IFS;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Adminisztratív feladatok ellátása pl. kimutatások készítése, panaszok adminisztrációja, statisztikák előkészítése;
  • Javaslattétel vevői elégedettség javítására és megvalósítására;
  • Aktív részvétel termékdokumentációk változtatásában, pontosításában;
  • Az új termékek bevezetésében való részvétel; különös tekintettel az oktatási anyagok és vonatkozó dokumentáció elkészítésében, véleményezésében.

Elvárások:

  • Technikusi/Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat műszaki cikkeket gyártó-forgalmazó vállalatnál;
  • Magabiztos német nyelvtudás mind írásban, mind szóban;
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat;
  • MS Office és Excel ismerete;
  • Pontos, precíz, problémamegoldó személyiség;
  • Ügyfélközpontú szemlélet.

Munkavégzés helye: Dabas

Dabas