Műszaki ügyintéző (Budapest)

1991-ben alapított, sikeresen működő, automatizálási termékek forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.

Q-TECH Mérnöki Szolgáltató Kft.

Műszaki ügyintéző munkatársat keresünk azonnali belépéssel, 3 hónapos próbaidővel

Feladatok:

        Az ügyfelekkel és beszállító partnerekkel való üzleti kapcsolat megteremtése és fenntartása,

        Ajánlatok, szerződések, megrendelések készítése és nyomon követése,

        Új ügyfelek felkutatása (potenciális ügyfelek felkeresése, a termékek és szolgáltatások bemutatása),

        Kapcsolódó irodai adminisztrációs feladatok elvégzése,

        Kapcsolódó logisztikai feladatok elvégzése

Műszaki területek:

        Villamos motorok, hajtások,

        Szervomotoros hajtás,

        Frekvenciaváltós hajtás,

        Léptetőmotoros hajtás,

        Mechatronika,

        Szenzortechnika,

        Kábelvédelem

Elvásárok:

        Középfokú, vagy felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök előny),

        Angol nyelvtudás (előny),

        Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS-Office, SAP, (CMR)

        Jó kapcsolatteremtési képesség,

        Ügyfél-orientáltság, önálló munkavégzés,

        Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság,

                Előny: 1-2 év releváns tapasztalat műszaki termékek értékesítése területén,

Amit kínálunk:

        Versenyképes bér

        Intenzív betanulási időszak, esetleg külföldi tréninggel

        Folyamatos képzések és tréningek,

        Szakmai fejlődési lehetőség,

        Emberközpontú cégkultúra,

        Fiatal, dinamikus csapat,

Munkavégzés helye:

        Alapvetően Budapest XVI. ker.

Budapest